Haber Detayı
24 Haziran 2020 - Çarşamba 15:08 Bu haber 262 kez okundu
 
Aydın Büyükşehir Belediyesi Köşk'te çalışıyor
Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın genelinde çalışmalarına devam ediyor. Köşk'ün Ilıdağ Mahallesi'nde su deposu yapım işini bitiren ekipler şimdi de depodan mahalleye suyu taşıyacak olan boruların montajına başladı.
ALTYAPI Haberi
Aydın Büyükşehir Belediyesi Köşk'te çalışıyor

Köşk ilçesinin Ilıdağ Mahallesi'nde yeni yapılan içme suyu deposunun mahalleye bağlantıları yapılmaya başlandı. Mahalleye 1600 metre uzaklıkta kurulan içme suyu deposundan mahalleye boru hattı döşenmeye başlanırken mahalleliler çalışmalardan mutluluk duyduklarını söyledi.

Ilıdağ Muhtarı Tok: Çalışmalardan memnunuz

Ilıdağ Mahalle Muhtarı Halil Tok, ASKİ'nin ve Büyükşehir Belediyesi'nin mahallelerine yaptığı yatırımlardan dolayı çok mutlu olduklarını belirtirken "Başkanımız Özlem Çerçioğlu mahallemize su deposunu yapacağını söylemişti. Başkanımızın söz verdiği gibi su depomuz yakın zamanda bitirildi. Şu anda su deposuyla mahallemiz arasındaki boru çalışması yapılıyor. Ilıdağlılar olarak çok mutluyuz" dedi. Halil Tok "Başkan Çerçioğlu'na ve ekibine çok teşekkür ederiz. Kendilerinden çok memnunuz. Mahallemizin tüm ihtiyaçlarını yerine getiriyorlar" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (ŞB) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Aydın, Büyükşehir, Belediyesi, Köşk'te, çalışıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı