Haber Detayı
14 Ekim 2020 - Çarşamba 14:23 Bu haber 282 kez okundu
 
Başkan Özkan'dan çevre hassasiyeti
‘Mobil başkan’ unvanıyla, her an her yerde sorunlara çözüm üreten Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, çevreye karşı duyarlı kimliğiyle de örnek işlere imza atmaya devam ediyor. Sabah saatlerinde ekipleriyle Sanayi Kavşağı'ndan geçtiği esnada etrafa atılmış çöpleri gören Özkan, aracından inerek bölgedeki çöplerin temizlenmesine destek verdi ve herkesin bu konuda duyarlı olması gerektiği mesajını verdi.
ÇEVRE Haberi
Başkan Özkan'dan çevre hassasiyeti

‘Mobil başkan’ unvanıyla, her an her yerde sorunlara çözüm üreten Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, çevreye karşı duyarlı kimliğiyle de örnek işlere imza atmaya devam ediyor.

Sabahın erken saatlerinde ekipleriyle Sanayi Kavşağı'ndan geçtiği esnada etrafa atılmış çöpleri gören Özkan, aracını hemen durdurarak bölgede çevre kirliliğine neden olan çöplerin temizlenmesini sağladı.

Herkes çevre konusunda duyarlı olmalı

Kavşaktaki yeşil alana atılan çok sayıda pet şişenin ve çöplerin ekiplerce toplanmasına destek veren Ali Özkan, "Bütün vatandaşlarımızı çevre konusunda duyarlı olmaya davet ediyorum. Temiz olmanın ilk şartı çevreyi kirletmemektir. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için hepimize bu konuda önemli sorumluluklar düşüyor” dedi.

Öte yandan, Başkan Özkan’ın çöplerin toplanmasına verdiği desteğin ardından Karacabey Belediyesi’nin çevre denetim timleri bölgeyi tamamen temiz hale getirdi.

Kaynak: (ŞB) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Başkan, Özkan'dan, çevre, hassasiyeti,
Yorumlar
Haber Yazılımı