Haber Detayı
20 Haziran 2019 - Perşembe 18:03 Bu haber 119 kez okundu
 
BAŞKAN ZEYDAN KARALAR, “CÜMLE ALEM BİLİYOR Kİ BÜYÜKŞEHİR VE ASKİ’DE ÇOK SAYIDA BANKAMATİKÇİ VAR
Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’de oluşturulan hukuk komisyonları, Adanalının kanını emen bankamatikçileri, en sağlıklı şekilde tespit etmek için çalışmalarını sürdürüyor.
- Haberi
BAŞKAN ZEYDAN KARALAR, “CÜMLE ALEM BİLİYOR Kİ BÜYÜKŞEHİR VE ASKİ’DE ÇOK SAYIDA BANKAMATİKÇİ VAR

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, tek amaçlarının belediyedeki olumsuz mali tabloyu düzeltmek ve hemşehrilerine daha iyi hizmet etmek olduğunu açıkladı. Başkan Zeydan Karalar, “Cümle alem biliyor ki, bizim tespit ettiklerimiz çalışmadan para alanlardır. Bu durum Adana’da hizmeti aksatıyor. Mevcut durumda belediye bütçesinin yaklaşık yüzde 70’i çalışanlara gidiyor. Bizim amacımız doğru tespitler yaparak bankamatikçileri belirlemek ve belediyenin üzerindeki kamburu düzeltmek. Doğru tespit yaparak hareket etmek ve bankamatikçileri ortaya çıkarmak için yaptıklarımızı kimse siyasi hareket olarak tanımlayamaz. Biz bu tespiti yaparken siyasi ayrım gözetmiyoruz, kimseyi siyasi görüşüne göre sınıflandırmıyoruz. Adana’nın kanını emenleri tespit edeceğiz. Bunun gereklerini yerine getirmek için yapılan iç yazışmaları ve birimlerden bilgi istenmesini, kişilik haklarının ve özel hayatın gizliliğini ihlal olarak nitelendirmek  kesinlikle haksızlıktır ve kötü niyetli yaklaşımlardır” dedi.  
Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ZEYDAN, KARALAR,, “CÜMLE, ALEM, BİLİYOR, Kİ, BÜYÜKŞEHİR, VE, ASKİ’DE, ÇOK, SAYIDA, BANKAMATİKÇİ, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı